HİZMETLERİMİZ

Fayans & Kalebodur

Zemin ve duvarlarda seramik ve karo döşeme, fayans kaplama işlerinizi profesyonel olarak uygun fiyat ve hızlı teslimat güvencesi ile yapıyoruz. Her türlü fayans, seramik döşeme ve karo işçilikleri için bizi arayabilirsiniz.

Dekorasyon

Anahtar teslimi komple tadilat hizmeti sunan firmaları arıyorsanız yada kısmi tadilat hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Farklı ustalar ve ekipler aramayın.

Çatı & İzolasyon

Çatı aktarma, çatı- oluk izolasyonları, ahşap konstrüksiyon, çatı modelleri, çelik konstrüksiyon, osb çatı yapımı, çatı uygulamaları ve sistemleri ile çatı kaplama malzemeleri, membran kaplama, su izolasyonu gibi birçok iş itina ile yapılmaktadı

Mobilya Montajı

Hızır Ustam, oturma odası, yatak odası, mutfak, çocuk odası, salon ve diğer mobilyaların montajını ve ihtiyaç halinde tamiratını hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Boya & Badana

Eviniz, ofisiniz veya apartmanınız temizlik yapıldığı halde gözünüze kirli görünüyorsa boya- badana yapma zamanı gelmiş demektir. Boya-Badana işleri gözünüzde büyümesin. Hızır Ustam ekibinin deneyimli ve titiz ustaları ile bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Kapı & Pencere

Pvc tadilatı, onarımı, conta değişim işleri, yazlık ve kışlık ayar , çift açılım dönüşüm işleri, dış cephe için izolasyon sağlayıcı, yeni nesil dış cephe silikonlama işlemleri, ispanyoleti barel, kapı- pencere kilit değişimi, tamirat ve onarımları…

Elektrik Tadilat & Tamirat

Ev, işyeri, fabrika ve villaların aydınlatma sistemi, elektrik tesisatı, tadilatı ve tamiratı ile taahhüt işleri özenle yapılmaktadır. Özellikle elektrik projelerinin tesis edilmesi ve yönetilmesi konusunda alanında uzman personel ile hizmet verilmektedir.

Sıhhi Tesisat

Ev ve iş yerlerinde kullanılan sıhhi tesisat ile ilgili yenileme, tadilat, bakım- onarım hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca bunların yanı sıra kalorifer tesisatı, doğalgaz döşeme, kombi montajı ve ve bakımları gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Ev Tadilatı & Tamiratı

Avize, Çerçeve, Korniş, Laminant Parke, Alçı, Sıva ve Asma Tavan sistemleri hizmetleri…