Dekorasyon Hizmeti

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hızır Ustam olarak her türlü temelden tadilat iç ve dış dekarasyon, havuz yapımı, bakım ve tadilatı konusunda 32 yıllık iş deneyimi ve tecrübemizle işimize olan sadakat ve muhabbetimizle bugünlere kadar karşılıklı güven ve hızmet kalitesi sunmaya, hizmet verdiğimiz alanlarda tamamen müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı, garantili iş ve emek politikasını benimsemiş bir firmayız.

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

Piayasa psikolojisinden uzak, tamamen alınan proje ve işe saygının ön planda olduğu, müşteri hoşnutluğunu göz önünde tutarak projelerimizi hayata geçirmekteyiz. Temelden projeler, mimari projeler, yarı mimari projeler, havuz projeleri, Dekorasyon, Dizayn, yenilikçi teknik ve uygulama, olmak üzere inşaat sektöründe gayretimiz kapsamında ekonomik ve temiz sunumlar çıkarmaya çalışıyoruz.

Fikrinizi Söylemeniz Yeterli

Temiz ve daha kaliteli bir yaşamın milletimizin en tabi hakkı olduğunu düşünüyoruz. Sizler için bir telefon kadar uzaktayız telefon hattımızdan ulaşarak  bize ulaşarak fikir ve destek alabilir, fiyat ve çalışma talebinde bulunabilirsiniz.ç mimarlık ve dekorasyon hizmetiyle hayalindeki mekana ulaşmak artık çok kolay.